فوتبال با اشتباهات داوری آسیب می‌بیند

باید به فکر راه حلی برای معضلات داوری باشیم

کد خبر: 203 | تاریخ انتشار: ۱۹:۲۵:۳۸ - دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ | 2 نظر | چاپ چاپ |

می‌دانیم منشا شایعه تغییر مدیریت تراکتور کجاست

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه بحث تغییر و برکناری وی مطرح نبود که الان منتفی باشد، گفت: می‌دانیم منشا این شایعات کجاست و متاسفانه یک عده از کم صحبت کردن ما سوء استفاده می‌کنند.

سعید عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره خبرهایی که در خصوص احتمال تغییر مدیریت در باشگاه تراکتورسازی و کنار رفتنش از مدیرعاملی این باشگاه مطرح شده بود، اظهار کرد: اصلا بحث تغییر مدیرعامل مطرح نبوده است. وقتی جوابگو نیستیم، شایعات بیشتر می‌شود. ما در جلسه آخر هیات مدیره درباره مسائل مختلف از جمله عملکرد تونی، مسائل مالی، نیم فصل لیگ برتر و سایر موارد بحث کردیم به همین خاطر جلسه سه، چهار ساعت طول کشید.

وی افزود: یک عده زیاد صحبت می‌کنند و از سکوت ما سوء استفاده می‌کنند. همانطور که گفتم اصلا بحث تغییر و برکناری در مدیریت باشگاه مطرح نبود که بخواهد منتفی باشد. ما منشا این شایعات را می‌شناسیم ولی وقتمان را صرف جوابگویی به آنها نمی‌کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد: در جلسه اخیر، با تونی شرایط خاص تیم تا نیم فصل را بررسی کردیم و نیازها و احتمالا جابجایی‌هایی که داریم را ارزیابی کردیم. در خصوص جذب بازیکنان جدید هم صحبت شد ولی هنوز فهرست خرید بازیکن جدید نداریم.

عباسی درباره اینکه این تیم نهایتا چند بازیکن در نیم فصل جذب خواهد کرد، گفت: ابتدا باید مطمئن باشیم که بازیکنان سرباز از جمع ما جدا نمی‌شوند و مشکلی از این بابت نداریم. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، دو، سه بازیکن جدید در نیم فصل به ما اضافه خواهند شد.

وی در ادامه درباره درگیری حمزه یونس در تمرین روزهای گذشته با سرمربی و بازیکنان تراکتورسازی و اخراج این بازیکن، تصریح کرد: حمزه اخراج نشده و دیروز هم سر تمرینات حضور یافت. او حتی به باشگاه هم آمد و در اینباره صحبت کردیم. حمزه یونس به ما گفت که یکی از بازیکنان در تمرین خندیده بود و وی تصور کرده که این خنده برای او بوده! به هر حال مشکلی در این رابطه وجود ندارد و حمزه به کارش در تیم ادامه خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره نارضایتی بازیکنان این تیم از حمزه یونس و اینکه این بازیکن با اخلاقش تیم را به هم می‌ریزد، تاکید کرد: رسیدگی به مسائل اخلاقی در زمین بر عهده سرمربی تیم است و تونی خودش همه چیز را کنترل می‌کند. اگر چیزی به باشگاه ارجاع شود، ما به آن رسیدگی خواهیم کرد.

عباسی در پایان درباره اینکه گفته می‌شد همکاری باشگاه تراکتورسازی با پسر تونی اولیویرا تمام شده است، گفت: پسر تونی چند روزی به خاطر درمان فرزندش به پرتغال رفت و سپس مجددا به ایران بازگشت. اصلا بحثی برای قطع همکاری را وی مطرح نبوده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " می‌دانیم منشا شایعه تغییر مدیریت تراکتور کجاست " ارسال شده است.

  1. علی محمدی گفت:

    این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است. این یک دیدگاه آزمایشی است.

ارسال نظر

آخرین اخبار