لوب‌لاگ: دلایل بدبینی رهبر ایران به آمریکا/ خصومت همچنان باقی‌ست

“احمدی نژاد” با یارانه ۲۵۰ هزار تومانی می‌آید

حکم دو پلیس فرودگاه جده صادر شد

گزافه گویی تازه مقام اماراتی علیه ایران

می‌دانیم منشا شایعه تغییر مدیریت تراکتور کجاست

باید به فکر راه حلی برای معضلات داوری باشیم

کد خبر: 200 | تاریخ انتشار: ۱۸:۴۷:۰۹ - دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ | بدون نظر | چاپ چاپ |

فوتبال با اشتباهات داوری آسیب می‌بیند

1689656رئیس سازمان لیگ گفت: قصد داریم تا با ریشه یابی و ارزیابی معضلات و مشکلات داوری راهکارهای مناسبی را بیاندیشیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی تاج در نشست هم اندیشی که با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ برتر، مدیران باشگاه‌ها و اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ برگزار شد، اظهار کرد: با تشکیل این جلسات قصد داریم تا معضلات را شناسایی و در رفع آن اقدام کنیم. متاسفانه برخی مواقع مشکلاتی به وجود می آید و با ادامه دار بودن این مشکلات، فوتبال آسیب می‌بیند.

وی در ادامه با توجه به برگزاری شهرآورد ۸۱ گفت: دربی در فضای معنوی بسیار خوبی برگزار شد و بلیت الکترونیکی هم فروخته شد و در نهایت شاهد ابراز رضایت از سوی اعضا بوده ایم اما اگر در بحث داوری اشتباهی سهوا رخ می‌داد، باید تا ماه‌ها پاسخگوی آن می‌بودیم.

رئیس سازمان لیگ خاطرنشان کرد: در راستای بررسی مسائل داوری و رفع مشکلات، نشست‌های مختلفی را با پیشکسوتان و مسئولان داوری برگزار و نکات ضعف و قوت را در این خصوص ارزیابی کردیم. در این نشست که با حضور شما مسئولان برگزار شد، قصد داریم تا با ریشه یابی و ارزیابی این معضلات، بتوانیم راهکارهای مناسبی را بیاندیشیم.

در ادامه جلسه، مدیران باشگاه‌ها و اعضای هیات رئیسه هر کدام در خصوص مشکلاتی که از طریق داوری برایشان ایجاد شده بود وهمچنین راهکارهای موجود برای رفع معضلات و اشتباهات داوری، به نکاتی اشاره کردند.

در ادامه این نشست اعضا درباره حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین به بحث و بررسی پرداختند و تصمیمات نهایی را در این خصوص گرفتند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آخرین اخبار