رهبر معظم انقلاب مضمون کدام فیلم را عالی خطاب کردند؟

برگزاری ۱۱ کارگاه تخصصی و آموزش روزنامه‌نگاری در نمایشگاه مطبوعات

«اسب سفید خالدار» ایرانی به گرجستان رسید

بدون مواضع رهبر انقلاب دل‌های داغدار فاجعه منا تسلی نمی‌یافت

شعر بهترین ابزار فرهنگسازی برای حجاب و عفاف است

سرمایه‌گذاری در حوزه کودک آینده کشور را سامان می‌بخشد

سازوکار حمایت دولت از صادرات صنایع دستی/ واسطه‌ها ظلم می‌کنند

سلول انفرادی فرخی یزدی برای بازدید عموم بازگشایی می‌شود

آموزش نقد ترجمه در کشور صرفاً نظری است/رشته ترجمه را تقویت کنیم

کد خبر: 108 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۴:۰۵ - چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ | بدون نظر | چاپ چاپ |

دفتر خدمات مسافرتی «۲۰ گشت» لغو مجوز شد

دفتر خدمات مسافرتی ۲۰ گشت که هزینه اقامت در خانه‌های بومی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت را به مردم روستا پرداخت نکرده بود، لغو مجوز شد.

به گزارش خبرنگار مهر چند روز پیش خبرگزاری مهر به نقل از راهنمای گردشگری و محلی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت، اعلام کرد که آژانسی، تور گردشگری به این منطقه برگزار کرده و در خانه های بومی نیز اقامت داشته اما پول روستائیان را پرداخت نکرده است.

معاونت گردشگری نیز پیگیر این ماجرا شد تا اینکه ولی تیموری مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری به خبرنگار مهر گفت: این آژانس به دلیل برگزاری تورهای گردشگری بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی یک بار در تاریخ هجدهم مرداد ماه امسال از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران لغو مجوز شده بود اما از آنجا که این تصمیم در کمیسیون فنی استان گرفته شده بود، مدیران این آژانس حق داشتند تا نسبت به این رای اعتراض کنند و درخواست تجدید نظر بدهند.

تیموری افزود: این درخواست در کمیسیون عالی دوباره بررسی شد و از آنجا که خبرگزاری مهر گزارش دیگری نیز پیرو تخلف این آژانس داده بود و با توجه به سابقه دار بودن این آژانس در تخلفات، رای لغو مجوز این آژانس مسافرتی به تایید نهایی رسید.

وی با اعلام اینکه رای لغو مجوز این آژانس اوائل هفته آینده ابلاغ می شود گفت: روستاییان منطقه گردشگری باداب سورت می توانند شکایت خود را از این آژانس گردشگری مکتوب کنند تا خسارت آنها از محل ضمانت نامه مالی که آژانس ر اختیار معاونت گردشگری گذاشته، پرداخت شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آخرین اخبار